Używamy plików cookies i podobnych technologii, by ułatwić korzystanie z naszych portali internetowych. Brak zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczał na to zgodę.

ZalogujZaloguj via FB

Kliknij by nas posłuchać!

Plakatownia

Twój adres e-mail:

Tytuł:

Opis:

Załącznik (.jpg, .png):Krakowskie Jointy

Krakowskie Jointy

Krakowskiejointy.wordpress.com to strona poświęcona najlepszej muzyce hip hop i rnb w Krakowie. Skąd taki pomysł na nazwę domeny? Z racji tego, iż jointy kojarzą mi się jako przekaźnik chilloutu, rozluźnienia i dobrej energii. Artyści są jak jointy, mogą przekazać całym sobą – a w tym przypadku swą muzyką – coś wartościowego, skłonić do refleksji, rozpropagować jakieś idee czy ideologie, upiększyć świat i sprawić, że będzie choć na chwilę lepszy ale także omamić, wciągnąć i uzależnić.

TAKLoopNIE „Człowiek w zielonym

TAKLoopNIE „Człowiek w zielonym

Muzyczny projekt, który tworzony jest przez ponad 70 muzyków.

Workaholics

Workaholics

WORKAHOLIC to krakowski zespół o orientacji blues – jazz - rockowej, który powstał w 2006 roku. WORKAHOLICy starają się czerpać inspirację z wielu gatunków muzycznych, przetwarzając je w charakterystyczne elektryczne brzmienie, napędzane rozbudowaną sekcją rytmiczną. Jazzowe korzenie części muzyków powodują, że, oprócz sfery tekstu, w piosenkach WORKAHOLICów, równie ważne są partie improwizowane, w których znaleźć można zarówno typowe dla bluesa frazy, jak i jazzowe "odejście”.

Krakofonia

Krakofonia

"Krakofonia" - organizacja muzyczna założona w październiku 2012r. w Krakowie z inicjatywy artystów hip-hopowych. W szeregach organizacji działają… wybrani nie przypadkowo: raperzy, producenci muzyczni, Dj'e, graficy oraz publicyś›ci.

Speedway Wanda Instal Kraków

Speedway Wanda Instal Kraków

Nowohucka drużyna żużlowa założona w 1949 roku.