Używamy plików cookies i podobnych technologii, by ułatwić korzystanie z naszych portali internetowych. Brak zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczał na to zgodę.

ZalogujZaloguj via FB

Kliknij by nas posłuchać!

Plakatownia

Twój adres e-mail:

Tytuł:

Opis:

Załącznik (.jpg, .png):Regulamin


Regulamin portalu www.radionh.pl

&1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Serwis dostępny jest 24 godziny na dobę, we wszystkie dni roku. Jednakże Portal RadioNh.pl zastrzega sobie możliwość dokonywania przerw spowodowanych nagłymi wypadkami, bądź też konserwacją serwisu. Portal RadioNh.pl w żadnym przypadku nie odpowiada za ewentualne straty spowodowane takimi przerwami.
  1. Niedozwolone jest wykorzystanie informacji uzyskanych z bazy danych do przeprowadzania korespondencji seryjnej, niezależnie od jej charakteru i treści.
  2. Niedozwolone jest odpłatne bądź nieodpłatne udostępnianie informacji uzyskanych z bazy danych osobom trzecim, a także publiczne udostępnianie bądź rozpowszechnianie tych informacji. Użytkownik może sporządzać wydruki z bazy danych wyłącznie na swoje potrzeby.
  3. Dostęp do bazy danych za pomocą oprogramowania nie będącego zwykłą przeglądarką internetową stanowi złamanie warunków niniejszego regulaminu oraz jest przesłanką do stwierdzenia naruszenia przepisów ustawy.
  4. Portal RadioNh.pl podejmuje wszelkie starania, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu. Firma nie ponosi jednak odpowiedzialności za straty lub utracone korzyści użytkownika mające związek z korzystaniem z serwisu RadioNh.pl, a spowodowane błędnymi informacjami zawartymi w bazie danych lub niewłaściwym funkcjonowaniem sieci Internet.
  5. Portal RadioNh.pl zastrzega sobie możliwość wprowadzania indywidualnych ograniczeń na dostęp do serwisu dla poszczególnych użytkowników bez podania przyczyny.
  6. Fakt obecności adresu w bazie danych nie oznacza zgody jego właściciela na otrzymywanie nie zamówionej korespondencji i w związku z tym nie zwalnia użytkownika bazy danych od ewentualnej odpowiedzialności karnej, przewidzianej w Art. 24 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tzw. "antyspamowej").
  7. Portal RadioNh.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakość danych pochodzących z baz danych firm, instytucji oraz osób fizycznych współpracujących z serwisem.
  8. W przypadkach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy ustawy o ochronie baz danych.
  9. Portal RadioNh.pl zastrzega sobie możliwość do przesyłania na podany adres e-mail informacji technicznych i marketingowych.
  10. Zabronione jest oferowanie produktów i usług niezgodnych z polskim i międzynarodowym prawem.
  11. Portal RadioNh.pl nie pośredniczy, ani nie bierze żadnego udziału w transakcjach dokonywanych między użytkownikami zarejestrowanymi wewnątrz portalu. Portal radionh.pl nie ponosi również żadnej odpowiedzialności za stan faktyczny, prawny i majątkowy podmiotów oferujących produkty i usługi za pośrednictwem katalogu firm oraz ofert (kupna, sprzedaży, nieruchomości, pracy i ogłoszeń drobnych), a także za ich wiarygodność.
  12. Zakładając własne konto (firmowe, prywatne) każdy użytkownik akceptuje wszystkie punkty Regulaminu.
  13. Portal RadioNh.pl nie przekazuje adresów e-mailowych innym firmom i przedsiębiorstwom.
  14. Regulamin portalu RadioNh.pl może zostać zmieniony bez przyczyny w każdej chwili

&2

KOMENTARZE I OCENY

 1. Wszystkie komentarze i oceny muszą być wystawiane rzetelnie i zgodnie ze stanem rzeczywistym.
  1. Każdy użytkownik konta prywatnego ma prawo do oceniania konta firmowego nie więcej niż raz w miesiącu.
  2. Wszystkie komentarze nie mogą zawierać słów powszechnie uważanych za obraźliwe lub wulgarne. Zamieszczenie takiego komentarza spowoduje jego usunięcie, a w wypadku powtarzającego się procederu, redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia całego konta takiego użytkownika, wraz z całą jego zawartością.
  3. Redakcja portalu RadioNh.pl zobowiązuje się usunąć wszystkie treści zabronione w ciągu 48 godzin od umieszczenia ich na portalu.

&3

RODZAJE KONT

Konta prywatne:

 1. Konta te są darmowe. Założyć je może każdy internauta po wypełnieniu odpowiedniego formularza. Wystarczy podać obecnie aktywny adres email.

&4

Treści zabronione:

 1. Przez „treść” rozumiemy wszystkie komentarze, wydarzenia, oferty, reklamy, oraz pliki .jpg.
 2. ZABRANIA SIĘ UMIESZCZANIA:
  1. Treści związanych z przemocą, nietolerancją rasową lub nawoływaniem przeciw jakimkolwiek osobom, grupom albo organizacjom.
  2. Słów wulgarnych, obelżywych i powszechnie uznanych za obraźliwe
  3. Pornografii oraz treści przeznaczonych dla osób dorosłych lub pełnoletnich.
  4. Treści związanych z hackingiem / crackingiem (łamaniem zabezpieczeń / usuwaniem blokad oprogramowania).
  5. Treści związanych z hazardem lub kasynami.
  6. Treści związanych z promocją broni lub amunicji (np. broni palnej, noży bojowych,).
  7. Żadnych innych treści, które są nielegalne, promują nielegalne czyny lub naruszają prawa innych osób.
  8. Radio Nowa Huta zastrzega sobie prawo do subiektywnej oceny wszystkich treści. Decyzja o zatwierdzeniu lub usunięciu danej treści zależy tylko od moderatorów portalu.