Używamy plików cookies i podobnych technologii, by ułatwić korzystanie z naszych portali internetowych. Brak zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczał na to zgodę.

ZalogujZaloguj via FB

Kliknij by nas posłuchać!

Plakatownia

Twój adres e-mail:

Tytuł:

Opis:

Załącznik (.jpg, .png):Galeria

Data dodania: 2014-07-17
Autor: LukaszPecarski Kategoria: Sport

Speeway Wanda Kraków w natarciu!

Czternastego lipca Speeway Wanda Kraków wystartowała z akcją promującą ich najbliższe spotkania, mające zadecydować czy krakowscy żużlowcy awansują do wyższej ligii. Celem akcji jest zwiększenie zainteresowania wśród kibiców oraz tych, którzy do tej pory stadion żużlowy kojarzyli tylko z odległym hukiem gdzieś w okolicy ul. Odmogile.

Plakaty pojawiły się w kilku miejscach Krakowa i najprawdopodobniej powiszą aż do końca sierpnia. W końcu to właśnie w tym miesiącu Speeway Wanda Kraków podejmie MDM Komputery ŻKS Ostrovia (3 sierpień) oraz Victoria Piła (24 sierpień).

Jestem dumny i cieszę się, że przy wsparciu naszych sponsorów, po raz pierwszy w historii naszego klubu możemy promować nasz sport na tak szeroką skalę. Hasło kampanii „Żużel JEST w Krakowie”, z nieprzypadkowym podkreśleniem słowa JEST, mam nadzieję dotrze do sympatyków „czarnego sportu” w Krakowie i jego okolicach i wyraźnie przypomni, że taka rozrywka JEST dostępna do obejrzenia przy ul. Odmogile 1B w Krakowie."

Informuje Paweł Sadzikowski Prezes Krakowskiego Klubu Żużlowego.

Po pełną wypowiedź odsyłamy na http://www.speedwaywanda.pl/wp/?p=1752

Pokaż mapę