Używamy plików cookies i podobnych technologii, by ułatwić korzystanie z naszych portali internetowych. Brak zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczał na to zgodę.

ZalogujZaloguj via FB

Kliknij by nas posłuchać!

Plakatownia

Twój adres e-mail:

Tytuł:

Opis:

Załącznik (.jpg, .png):Galeria

Data dodania: 2013-04-15
Autor: LukaszPecarski Kategoria: Redakcja

Facelifting Radia Nowa Huta!

Nie ukrywamy, że długo kazaliśmy czekać wam na nowy portal Radia Nowa Huta – za co, oczywiście, serdecznie przepraszamy. Jednak już teraz możemy obiecać, że czas który poświęciliśmy na stworzenie zupełnie nowego portalu nie był czasem zmarnowanym. Nasza internetowa wizytówka nie jest jedyną zmianą jaka zaszła w naszych szeregach.

                Przedstawiamy (jak również przypominamy) całą ekipę odpowiedzialną za funkcjonowanie radia – zapewniamy, że w dziale „Ludzie radia” pojawiło się kilka nowych twarzy.

                Prezentujemy nowy, wielofunkcyjny oraz łatwy w nawigacji serwis informacyjny, którego budową będziemy się zajmować wspólnie!Do waszej dyspozycji oddajemy interaktywną mapkę zaopatrzoną w opis najciekawszych – wartych zobaczenia miejsc w Nowej Hucie. Co najważniejsze nie zabraknie również informacji z życia dzielnicy, relacji (w tym zdjęciowych), felietonów oraz artykułów na bieżące tematy.

Mamy nadzieję, że w tym niezwykle ważnym dla nas (wierzymy, że również dla Was ) momencie możemy liczyć na wasze wsparcie i zaangażowanie. Tym, którzy są z nami już od dłuższego czasu dziękujemy. A wszystkich pozostałych zachęcamy do dołączenia do naszej żywej społeczności!

Pozdrawiamy,

Załoga Radia Nowa Huta.