Używamy plików cookies i podobnych technologii, by ułatwić korzystanie z naszych portali internetowych. Brak zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczał na to zgodę.

ZalogujZaloguj via FB

Kliknij by nas posłuchać!

Plakatownia

Twój adres e-mail:

Tytuł:

Opis:

Załącznik (.jpg, .png):Galeria

Data dodania: 2013-04-15
Autor: LukaszPecarski Kategoria: Redakcja

Zapraszamy na pokład!

Jeżeli chcesz dołączyć do grupy młodych i kreatywnych osób, które za cel obrały sobie prowadzenie projektu „Radio Nowa Huta” to ta informacja może Cię zainteresować! W związku ze wzmożoną aktywnością, nowo obranymi celami oraz chęcią jak najlepiej wykonywanej pracy ogłaszamy rekrutację! To właśnie Ciebie potrzebujemy w naszych szeregach!

Naszym głównym celem jest stworzenie społeczności kreatywnej, która będzie mogła być dumna ze swojego miejsca zamieszkania. Poszukujemy więc nie tyle „fachowców” co raczej kreatywnych wizjonerów pełnych zapału aby nasze działania przynosiły jak najwięcej radości i pożytku.

Niemniej stawiamy sobie pewne warunki, które należy spełniać aby do nas dołączyć:

- Kreatywność i otwarty umysł – to cechy niezbędne do rozwoju projektu, który tworzymy. Masz pomysł? Podziel się nim, zrealizujmy go razem.

- Kultura osobista – bezdyskusyjnie wymagana. Oczywiście nie oznacza to, że jesteśmy sztywnym towarzystwem, które przy obiedzie posługuje się trzynastoma widelcami i osiemnastoma łyżkami. Po prostu nie trawimy chamstwa J.

- Pewne umiejętności (które oczywiście będziemy wspólnie szlifować, my pokażemy ci „co i jak”. A może to Ty pokażesz nam?) związane z tym w co chcesz się zaangażować: chcesz dołączyć do News roomu? Jesteś grafikiem? A może chcesz poprowadzić własną audycję? Napisz nam w jakiej roli się widzisz!

Zgłoszenia możecie wysyłać na adres e-mail: Radionh@radionh.pl albo kontaktować się z nami telefonicznie: Łukasz Pęcarski 662 645 815, Magda Jędrzejko 501 483 955 .